O nas

Restauracja Chochelka i usługi porządkowo-ogrodnicze, to usługi, które świadczą osoby niepełnosprawne w ramach rehabilitacji zawodowej pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

 

Nasza historia

Zakład Aktywności Zawodowej został stworzony przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Tęcza” w Oławie i jest to miejsce gdzie funkcjonują dwie jednostki prowadzone przez osoby pełnosprawne – pierwsza to jednostka gastronomiczna, gdzie osoby niepełnosprawne pod skrzydłami wykwalifikowanych kucharek prowadzą restauracje „Chochelka” ,natomiast druga to jednostka porządkowo – ogrodnicza dbająca o czystość obiektu i świadcząca swoje usługi na zlecenie.
Obie jednostki potrzebują stałych klientów oraz zleceń dzięki którym będą w stanie się utrzymać.

Nasza kadra

Edyta Smyrak

Dyrekor

Natalia Kowalak

Asystentka dyrektora

Joanna Soja

Kadrowo-księgowa

Aneta Gec

Instruktor-kierownik zespołu porządkowo-ogrodniczego

Łukasz Woźniak

Fizjoterapeuta

Jacek Widelski

Szef kuchni

Pozostała kadra

Instruktorzy pracy, Kierowca, Psycholog, Pielęgniarka

Wyślij wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Zakład Aktywności Zawodowej z siedzibą w Oławie przy ul. 3 Maja 18 j/u-18 l/u, 55-200 Oława. Twoje dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania zgodnie z prawnie uzasadnionym interesem administratora. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe przeczytasz w naszej Polityce prywatności.

Jak możesz pomóc

Największą pomocą która wspiera miejsce pracy osób niepełnosprawnych jest korzystanie z naszych usług (sprzątanie, koszenie i inne porządkowe, kupowanie obiadów, deserów, organizowanie imprez okolicznościowych), mile widziana jest pomoc rzeczowa (zapraszamy do kontaktu) lub finansowa gotówką, kartą lub przelewem:

Wpłaty możesz dokonać w sposób tradycyjny na konto Stowarzyszenia:

BS OŁAWA 36 9585 0007 2004 0000 0993 0001

wpisując w tytuł „darowizna na cele statutowe”

(darowiznę można odliczyć od dochodu: osoby fizyczne 6%, osoby prawne 10%)

biuro@zazolawa.org.pl
biuro@zazolawa.org.pl
tel: 783 042 576
tel: 783 042 573